LOGO TASARIM 

Logo; bir şirketin ya da bireysel bir oluşumun imajını ve özelliklerini görsel olarak yansıtan bir çalışma çeşididir. Logo tasarım, ticaretin ilk dönemlerinden bu yana; markanın, ürünün ve hizmetin gücünü diğer rakiplerinden ayırt etmek için kullanılmıştır. Ürünleri farklılaştırmak adına üzerine yapılan işaretlemeler, logo tarihinin temellerini atmıştır. Soyut veya figüratif bir tasarıma sahip olabilir.

KARTVİZİT TASARIMI 

Kartvizit, en basit tanımıyla şahıslar ya da firmalar için hazırlanan ve üzerinde tanıtıcı kısa bilgilerin ve iletişiminizin yer aldığı kartlardır. Kartvizitler aslen başka bir kişiye iş, ünvan ve iletişim bilgilerini vermek amacıyla bastırılır; ancak bundan çok daha fazlasıdır. Kimliğinizi yansıtan en önemli ürünlerden biridir. Firmanızın en iyi iletişim şeklini sağlayan bir kimlik yansıtmasıdır.

KURUMSAL KİMLİK 

Kurumsal kimlik neden önemlidir? Firmanızın pazarlamada görünen yüzüne verilen isimdir. Firmanızın kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Tüm iş alanlarına hizmet vermekteyim. Firmanızı en güzel şekilde yansıtmak için birlikte çalışabiliriz. Yeter ki siz hayal edin, gerisi çok kolay… İsteklerinize büyük bir özen göstereceğime emin olabilirsiniz.

KATALOG TASARIMI 

Katalog tasarımı; firmaların, ürün ve hizmetleri ayrıntılı bilgiler sunarak, tanıtma aracıdır. Detaylı bilgiler sunan kataloglar müşterilerin vitrini olarak düşünülebilir. Kataloğumuzda, sunulan hizmet veya ürünlerde firmalar hakkında kapsamlı bilgiler olmalıdır. Ürün yelpazenizi en iyi yansıtan tasarım çalışmalarından biridir… Haydi artık firmanızı ifade etmeye başlayalım ne dersiniz ?

AMBALAJ TASARIMI 

Ambalaj; malların iyi şekilde muhafaza edilmeleri ve taşınabilmeleri için konuldukları kap ve zarflardır. Ambalajlama, bir malın son tüketiciye bozulmaksızın ve en az maliyetle ulaştırılmasını sağlayan bir araçtır. Ambalaj, bir satış yerinde reklam aracıdır. Ürünün ilk göze çarpan kısmı şüphesiz ki ambalajının kalitesi ve tasarımıdır. Ürünlerinizin ilgi çekici görünmesini istemez misiniz ?

BROŞÜR TASARIMI 

Broşür, etkin tasarımı ile ürün ve hizmet tanıtımı yapan, genellikle tek parça flyer şeklinde veya iki – üç kırımlı olarak kullanılan basılı malzemelerdir… Bu koşullar sağlandığı takdirde broşür diğer grafik tasarım ürünlerinden farklı bir yere sahip olmaktadır. Firmanızın içeriği hakkında müşterilerimiz kısa bir bilgiye sahip olurken akılda kalıcı bir örnek yansıtmış olursunuz.

MENÜ TASARIMI 

Yiyecek & içecek sektöründe hizmet veren Restaurant, Cafe-Pub, Otel, Pastane vb. gibi firmalar için profesyonel menü tasarımı çalışmaları yapabiliriz. Ayrıca firmanızın içinde kullanacağınız masa kartları, kampanyalı ürün görselleri, flyerlar, paket servis broşürleri, tepsi kağıtları, ambalaj tasarımları vb. her türlü görsel tasarımları hazırlamaktayız. Fiyat listesi en önemli konulardan biridir. Ürün görsellerini yansıtırken seçici ve özenli olmalıyız.

DAVETİYE TASARIMI 

Özel gün ve faaliyetlerde kişiye özel çağrı mesajlarına davetiye denilmektedir.
Davetiye tasarımı, göze hitap etmeli, şık ve sade olmalıdır. Tasarımda kullanılan şekil ve fotoğraflar faaliyetin anlam ve önemine uygun olmalıdır. Firma faaliyetlerinin başlangıç aşaması, insanların davet edilmesidir. Davetiye tasarımı cılız ve sönük ise faaliyet ne kadar güzel olursa olsun, insanlar, davete gelme fikrine kuşku ile yaklaşacaktır.

SERTİFİKA TASARIMI 

Sertifika kelimesi Öğrenim Belgesi anlamına gelmektedir. Yani kişinin bilgi gerektiren herhangi bir konuda niteliğini gösteren ya da kendisine verilmiş olan bir hakkı belirten belge demektir. Sertifika yetkinlik ve yeterliliğin ölçüsüdür.  Mesleki bir dalda kısa bir dönem içerisinde uzmanlaşmak ve iyi bir kariyer hedefleyerek rakiplerinin önüne geçmek isteyenler için çok uygundur. Online eğitim sonrası verilen E-Sertifika önemli hale gelmiştir.

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR 

Kişiye özel tasarım özel ihtiyaçlara göre tasarımdır. Tasarımın fiziksel işlevselliğin yanı sıra ürün kullanıcısının özel ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterir. Parti, doğum günü, söz, nişan, kına gecesi, düğün, nikah, sünnet için magnet, kart, anı çerçevesi, takvim, doğum günü çerçevesi, açacaklı magnet, baby shower, amerikan servis, poster, doğum günü posteri; her türlü kişiye özel tasarımlarınızı bilgi resim ve yazılar sizden olacak şekilde tasarlamaya ne dersiniz ?

FOTOĞRAF DÜZENLEME 

Fotoğraf düzenleme için en basit ifade muhtemelen çektiğimiz fotoğrafların makine üzerinde ya da sonrasında üzerinde oynanması ve istenilen şekilde rötüşlenmesidir. Bu düzenleme işlemi kimi zaman ince ayar ve basit tonlamalar, kimi zaman ise daha fazla uğraş gerektirir. Fotoğraflarınızın arka planlarını titizlikle temizler, isteğinize uygun olarak png, psd veya istediğiniz herhangi bir formatta teslim edebilirim. Fotoğraflarınız çektiğiniz yerde kalmasın.

BANNER TASARIMI 

Türkçe de manşet, başlık anlamına gelen banner, web sitelerinin üst kısımlarında yer alan logo, slogan ve reklam gibi görsel ilgi çekici bölümdür. Genelde dikdörtgen kutucuk şeklinde olsa da farklı, ilgi çekici şekiller de kullanılabilir. Sizin web sitenizin dışında, bir başkasının web sitesine de ücret karşılığı sizin reklam panonuz yerleştiriliyor. Banner yerleştirdiğiniz siteye girenler sizin reklamınıza bakmış oluyor. Açılış, Ürünler, Kampanyalar gibi tanıtımlar için kullanılır.