Hakkımızda

Seda Gürbüz | Professional Graphic Designer Office

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

2005 yılında kurulmuş olup Grafik Tasarım dünyasındaki serüvenine İstanbul‘da başlamıştır. Alanında müşteri memnuniyetini ve etkili iletişim vizyonunu benimseyerek hizmet vermektedir.

Grafik tasarım alanında ihtiyacınız olan her çalışmayı büyük bir özen ve sabırla yapabilirim. İletişime geçip isteklerinizi belirtebilirsiniz. Önceliğim müşteri memnuniyetidir. Logo Tasarımı, Kartvizit, Broşür, El İlanı, Banner, Slider, Davetiye, Fotoğraf Düzenleme, Kişiye Özel Tasarımlar, Sertifika, Menü, Ambalaj Tasarımı vs.. Her türlü tasarım ihtiyaçlarınız için planlayarak firmanızı yansıtan en iyi ürünleri birlikte ortaya çıkaralım. Bu meslekteki tecrübem 15 yıla dayanmaktadır. Profesyonellikten ödün vermemek önemlidir.

Neler Yapıyoruz ?

Sosyal Medya – El İlanı – Broşür – Kartvizit – Katalog – İnsert –  Logo – İlan – Kurumsal İlan – Poster – Afiş – Banner – Ambalaj Tasarımı – Kurumsal Kimlik – Cepli Dosya – Antetli Kağıt – Torba Zarf – Diplomat Zarf – Bilboard – Cam Giydirme – Folyo – Foreks – Branda – Stand Tasarımı – Fuar Stand Giydirme – Roll-up – Kırlangıç Bayrak ve Yelken bayrak gibi bir çok tasarım çalışmasını sizin için hazırlıyorum.